Nasze strony:ARISTON | JUNKERS

Strona główna

Strona główna > Usługi serwisowe > Naprawy

Motto firmy

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjneNAPRAWY GWARANCYJNE

Przed wezwaniem serwisu prosimy o przejrzenie karty gwarancyjnej - czy jest właściwie wypełniona przez sklep i instalatora (faktury zakupu, pieczątki, podpisy).

Naprawy gwarancyjne są bezpłatne.

... zgłoś naprawę ...


Warunkami realizacji świadczeń gwarancyjnych jest spełnianie zaleceń Producenta zawartych w instrukcji obsługi oraz Książki Gwarancyjnej. Prace serwisowe związane z czyszczeniem, konserwacją, okresową regulacją urządzeń są realizowane na koszt Użytkownika.


..zapoznaj się z warunkami gwarancji..

NAPRAWY POGWARANCYJNE

Po skończeniu się okresu gwarancyjnego oferujemy dalszą obsługę serwisową Państwa urządzeń. Udzielamy rocznej gwarancji na wymienione części na podstawie wypełnionego po naprawie protokołu serwisowego. Usługi są płatne wg cennika.

Gwarancja na części nie obejmuje materiałów eksploatacyjnych, takich jak: uszczelki, bezpieczniki, żarówki, elektrody itp. oraz prac serwisowych związanych z czyszczeniem, konserwacją i okresową regulacją urządzenia.

W przypadku uszkodzenia urządzenia eksploatowanego zgodnie z instrukcją obsługi w ciągu 6 miesięcy od wykonanej konserwacji oferujemy bezpłatną naprawę urządzenia z wyłączeniem kosztów dojazdu i ewentualnie wymienionych części.


URZĄDZENIE ZASTĘPCZE

W przypadku poważniejszych usterek, które wymagają zamówienia rzadko dostępnej części lub przewiezienia kotła do stanowiska badawczego, na czas naprawy oferujemy Państwu urządzenie zastępcze. Jest to szczególnie istotne zimą, gdy zbyt długa przerwa w działaniu urządzenia grzewczego grozi zamarznięciem, a co za tym idzie zniszczeniem całej instalacji.

2008-2015 © SERWIS SZULBORSKI :: Kotły gazowe kondensacyjne, kotły gazowe, termy gazowe :: AUTORYZOWANY SERWIS JUNKERS :: 314702 odwiedzin