Nasze strony:ARISTON | JUNKERS

Strona główna
Autoryziwany Serwis Junkers - SERWIS SZULBORSKI

Strona główna > Usługi serwisowe

Motto firmy

PEŁNA AUTORYZACJA. SERWIS SZULBORSKI. REGIONALNY SERWIS TECHNICZNY JUNKERS.

Firma SERWIS SZULBORSKI oferuje pełen zakres autoryzowanych usług serwisowych urządzeń marki Junkers:

Doradztwo techniczne - ogrzewanie szyte na miarę

- indywidualny dobór kompletnych systemów grzewczych, urządzeń, automatyki dostosowanych do Państwa potrzeb, wielkości ogrzewanej powierzchni, zapotrzebowania na ciepło, itp.,

- doradztwo przy modernizacji układu grzewczego na nowszy technologicznie.

Pierwsze uruchomienia gwarancyjne

Pierwsze uruchomienie ma na celu dokonanie optymalnych nastaw urządzenia w celu jego ekonomicznej i bezpiecznej eksploatacji. Dokonuje się go przed rozpoczęciem jego eksploatacji na zlecenie użytkownika. Jest to początek gwarancji urządzenia.

Naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne

W przypadku wszelkich usterek Państwa urządzenia w celu ich usunięcia oferujemy Państwu naprawy gwarancyjne (bezpłatne), naprawy pogwarancyjne (płatne), a nawet urządzenie zastępcze w sytuacjach kryzysowych.

Magazyn części do urządzeń Junkers Bosch

Posiadamy magazyn oryginalnych części zamiennych do większości urządzeń grzewczych firmy Junkers i Neckar. Dodatkowo dzięki katalogom części zamiennych możemy odnaleźć i zamówić część konkretnie pod Państwa urządzenie.

Konserwacja okresowa urządzeń Junkers

Dla zapewnienia właściwej i bezpiecznej pracy zaleca się coroczną konserwację urządzenia. Każde urządzenie posiada części eksploatacyjne, które należy wymieniać nawet jeśli urządzenie działa. Producent zaleca ich wymianę podczas konserwacji.

Profesjonalna obsługa serwisowa kotłowni gazowych

Zapraszamy do współpracy w zakresie obsługi serwisowej Państwa kotłowni następujące podmioty: wspólnoty mieszkaniowe, hotele i pensjonaty, przedsiębiorstwa, indywidualne kotłownie domowe. Zapraszamy do podpisania z nami umowy serwisowej.

Zapraszamy serdecznie do współpracy!

REGIONALNY SERWIS TECHNICZNY JUNKERS
SERWIS SZULBORSKI :: SERWIS - SPRZEDAŻ - INSTALACJE
Biuro Serwisowe - ul.Szarych Szeregów 2a, 10-079 Olsztyn

2008-2015 © SERWIS SZULBORSKI :: Kotły gazowe kondensacyjne, kotły gazowe, termy gazowe :: AUTORYZOWANY SERWIS JUNKERS :: 314703 odwiedzin