Nasze strony:ARISTON | JUNKERS

Strona główna

Strona główna > Sprzedaż urządzeń i akcesoriów > Pompy ciepła do c.w.u.

Motto firmy

SUPRAECO W - komfort c.w.u. i ochrona środowiska naturalnego

MODEL SWI 270-1X pracujący do temperatury +5' C
MODEL SWO 270-1X pracujący do temperatury -10' C

Powietrze może być wykorzystywane nie tylko do ekologicznego ogrzewania domu, ale również do komfortowego i ekonomicznego przygotowania ciepłej wody użytkowej. Pompy ciepła Supraeco W, to w takim przypadku idealne rozwiązanie. Wbudowany zasobnik o pojemności 270 l zapewnia komfort ciepłej wody dla 4 osobowej rodziny oraz oszczędność domowego budżetu. To doskonałe rozwiązanie, które można także połączyć z istniejącym systemem c.w.u.

Korzyści dla portfela i środowiska

Dzięki wysokiemu współczynnikowi efektywności (COP), pompa ciepła Supraeco W, może zaoszczędzić do 75% energii w porównaniu do konwencjonalnego ogrzewania wody za pomocą gazu, oleju opałowego czy węgla. To ochrona nie tylko domowego budżetu, ale także środowiska naturalnego.

Wysoki komfort przez cały rok

Supraeco W zapewniają komfort codziennego zaopatrzenia w ciepłą wodę. Do wyboru dwa modele urządzeń. Model SWO to urządzenie, które może samodzielnie pracować przez cały rok, ponieważ minimalna temperatura powietrza zasysanego to -10oC. Model SWI, dzięki wbudowanej w zasobnik wężownicy, jest przystosowany do współpracy z innymi źródłami ciepła. Czytelny wyświetlacz sprawia, że obsługa urządzeń jest bardzo łatwa. Sterownik jest indywidualnie programowany i dostosowany do potrzeb użytkowników. Na poprawę komfortu wpływa także to, że pompy ciepła w miejscu, w którym jest zainstalowana, osusza i cyrkuluje powietrze.

Łatwa instalacja i konserwacja

Junkers wykorzystuje zgromadzone doświadczenia oraz innowacje w technologii. Można to zauważyć już przy montażu urządzenia. Ustawienia fabryczne pompy Supraeco W oraz standardowe przyłącza, zarówno elektryczne jak i hydrauliczne, pozwalają na łatwą i szybką instalację. Konserwacja również nie sprawia żadnych trudności, dzięki łatwemu dostępowi do wszystkich elementów urządzenia.

2008-2015 © SERWIS SZULBORSKI :: Kotły gazowe kondensacyjne, kotły gazowe, termy gazowe :: AUTORYZOWANY SERWIS JUNKERS :: 314703 odwiedzin